Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:

Çözüm Ortaklarımız

Sürekli gelişen ve büyüyen bilgi birikimimizle, internet teknolojilerini müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun hale getirerek sunuyoruz. Müşterilerimize daha güvenli ve daha kaliteli hizmet vermek için bu yolda yürüdüğümüz çözüm ortaklarımızı en iyi şekilde sizlere hizmet sunuyoruz. Bu yolda yanımızda olan Çözüm Ortaklarımız.Modern çağın en büyük şirketlerinden biri olan Microsoft, 1975 yılında ABD New Mexico’da kurulmuştur.Microsoft hem donanım, hem de yazılım alanında ürünleriyle tüketicilerine hizmet sunmaktadır. Ürünlerinin başında Microsoft Windows işletim sistemleri, Microsoft Ofis paketi, Internet Explorer web tarayıcısı ve Windows Phone mobil işletim sistemi gelmektedir. Ayrıca donanımsal ürünleri arasında Microsoft Surface tablet gibi ürünler bulunmaktadır. Dünya'nın en değerli şirketlerinden birisi olan Microsoft ayrıca Dünya'nın en büyük yazılım üreticisi konumunda yer almakta.
microsoft.com