Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:

ONLİNE AKILLI YURT OTOMASYONU YURTTEK

Muhasebe Bilgisine Sahip olmadan İşletmenizin gelir ve giderlerini kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Ayrı Zamanda Kurumunuzu Tanıtacak Web Sitesi Senelik Ödemelerde Ücretsiz Kullanım kolaylığı sağlar, masaüstü, laptop, tablet ve cep telefonlarından kolaylıkla yönetilebilecek KULLANIŞLI bir Yurt otomasyon Programıdır.

Küçük bir bütçe ile verilerinizi kağıt üzerinde değil online sitem üzerinde tutarak, kötü sürprizlerle karşılaşma riskiniz azalır, daha EKONOMİK büyük maddi kayıplardan kurtulursunuz. Sistemimizi kullandığınız sürece yaşadığınız tüm problemleri en kısa sürede çözeceğimizin teminatı veriyoruz. Ayrıca bütün güncelleştirmeler yeni çıkan modüllerden sistemi kullandığınız sürece ücretsiz yararlanacaksanız


MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR?

Yurttek Yazılım Programını kullanmaya başladığımız günden bugüne kadar geçen süre zarfında her türlü yardım ve desteği bizden esirgemeyen Yurttek Yazılım Programcılığı yetkililerine ve çalışanlarına teşekkürü bir borç biliriz. Yazılım sistemini bizlere kazandırdıkları ve işletmemizdeki bilgilere erişim hızımızı artırdıkları için de ayriyetten şükranlarımızı sunarim.

Akasya Öğrenci Yurtlari Müdürü MANİSA / TÜRKİYE
Sinem Köse