Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:

SEO

İşiniz için Profesyonel Hizmetler

Satışınızı artırın, markanızı tanıtın, göz önünde olun!

Kurumsal Seo ve Sosyal Medya

İnternetin Gücünün Farkına Vararak, Doğru Faydalanın

SEO İLE GOOGLE ' DA 1. SIRA

Google aramalarında istediğiniz arama kelimelerinde 1. sıra sizinde hakkınız.

SOSYAL MEDYANIZI YÖNETİYORUZ

Firmanızın sosyal medya'daki tüm işlerini biz yönetiyoruz. Her an takipteyiz, Reklamlarınızdan paylaşımlarınıza kadar yönetiyoruz.

SANAL PAZARINIZI AÇIYORUZ

Sosyal Medya gücünden tam anlamıyla faydalanmanız için rakiplerinizi analiz ederek size ait strateji oluşturuyoruz, Ürünlerinizi satabilmeniz için mağazınızı oluşturuyoruz ve satışlarınızı gerçekleştiriyoruz.

REKLAM YÖNETİMİNİ OLUŞTURUYORUZ

Sıkca yapılan hataları yapmamanız için satmış olduğunuz ürününüze ait ilgi alanlarını belirleyerek ürününüzü satın alacak potansiyel müşterilerinize nokta atışı ile ulaştırıyoruz. Yatırılmış olan paranızın boşa gitmeden doğru ürünü doğru kişilere ulaştırılmasını sağlayarak daha fazla verim imkanına ulaşabilirsiniz.

MARKALAŞMA

Markanızın sektördeki payını artırmanızı ve rekabet ortamında rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlamak amacıyla sosyal medya üzerindeki çalışmaları sizin yerinize uygulamaktayız.

DÖNÜŞÜM OPTİMİZASYONU

Dijital dünyada yalnızca ziyaretçi sayılarınızı ve yoğunluğunuzu baz alarak hareket etmiyoruz. Bizler için ziyaretçilerin yoğunluğu kadar çalışmalarınıza ne derece önem verdikleri ve ne şekilde yaklaştıkları da önemlidir. Ziyaretçilerinizin sayısını ve sizlere sağladığı katkıyı dengeleyerek bir uyum yaratıyoruz.

WEB ANALİZ DANIŞMANLIĞI

Google Analytics, Omniture ve SolvePark Anaytics danışmanlık hizmeti vererek internet sitenizi profesyonel ellerle analiz ediyor, raporluyor ve websitenizden daha yüksek bir dönüşüme sahip olmanız adına gerekli aksiyonları almanız için firmanızı yönlendiriyor.

İÇERİK PAZARLANMASI

Reklam çalışması yaparken, eğer doğru hedef kitlenize doğru reklamı iletemezseniz yapmış olduğunuz çalışmalarınızın boşa gitmesi kaçınılmaz olacaktır. bizler bu durumun bilincinde hareket ederek doğru yerde ve doğru zamanda etkin çalışmalarımızı sunarak kapsamlı içerikler ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyoruz.