Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:Aktif Psikoloji

Vizyonumuz Aldığımız eğitim ve deneyimlerimiz sonucunda oluşan mesleki hedefimiz ile birlikte, kişisel mahremiyete ve etik ilkelere öncelik vererek, bireylerin yaşam kalitelerini arttıracak nitelikte danışmanlık hizmeti vermeyi kendimize "vizyon" edindik. Misyonumuz: Eklektik bir anlayışla, ülkemizde psikolojik danışmanlık kültürünün yaygınlaşması ve sürdürülebilir bir zemin bulmasına kalıcı katkı sağlamayı, bununla birlikte yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider bir danışmanlık merkezi olmayı kendimize "misyon" edindik.


PROJE DETAYLARI