ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME

Şirketinizin yazılım ihtiyaçlarını hazır yazılımlar çözemiyorsa, süreçlerinize, birimlerinize ve ürün/hizmet yapınıza uygun yazılım çözümleri ile size verimlilik kazandırabiliriz. Ekibimiz ihtiyaçlarınızı belirleyip, analiz edip, uygun çözüm alternatifleri sunarak, yükünüzü hafifletip karlılığınızı arttıracak yazılımlar geliştiriyor.


ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME SÜREÇLERİMİZ

ANALİZ

Özel istek ve hedeflerinizi dinler, tespitlerde bulunuruz. Detaylı bir analiz çalışması yapar, en uygun iş planını oluştururuz

GELİŞTİRME

Görsel tasarımlar hazırlanır. Yazılım çalışmaları yapılır. Güvenlik testleri Sağlıklı Profeyonel Ekipler Tarafından Yapılır

UYGULAMA

Sistem kullanım eğitimi verilir. Test sürecine alınır. Son güncelleme ve Aanalizler yapılır ve Server Sisteminde yayına alınır.

İŞLETİM

Yazılım bakım ve desteği sunma Operasyonel işletim Eleman sağlama İçerik yönetim hizmetleri Veritabanı Optimizasyonu


! Geliştirilebilir; Özel ihtiyaçlarınıza, kolay geliştirebilme imkânı sunar.
! Bağımsız Platform; PC, MAC, Tablet ve Mobile gibi farklı platformlarda çalışma.
! Yüksek Performans; Kullanıcılarınıza güvenlik, hız ve özel arayüz ile keyifli sunum.
! Entegrasyon; Gereksinim duyabileceğiniz diğer sistemler ile uyum sağlayabilmesi.

İhtiyaçlarınızı Doğru Teknolojiler ile Çözün

İhtiyaçlarınıza yönelik yazılım çözümleri alırken, ihtiyaçlarınızın tamamını belirlemek, süreçlerinizi, birimlerde kullanılan diğer yazılımları inceleyerek başlamak gerekir. Bu süreçte profosyenel ekiplerden destek alarak yürümek, doğru teknolojileri işinize adapte etmek konusunda sizi zorlamaz. İhtiyaçlarınızdan yola çıkılarak birlikte oluşturulmuş plan ile başlayıp, çözüm alabilirsiniz.

Teknolojiyi İşinize Taşıyarak Hız Kazanın

Birimlerinizdeki kargaşayı azaltıp, kendi iş yükünüzü hafifletmek için doğru teknolojileri işinize adapte etmeniz gerekir. ergin yazılım Özel Yazılım Çözümleri, kurumsal ya da üretim ihtiyaçlarınızı çözen teknoloji alt yapıları ya da yazılımlar ile süreçlerinizi hızlandırıp, daha çok kar etmenizi hedefler.

Yönetim Gücünüzü Arttırın

Manuel işlemlerden kurtulup, doğru yazılımları işinize adapte ettiğinizde iş hayatınızın kolaylaşarak, yönetim gücünüzün arttığını göreceksiniz. Çünkü verilerin anlık olarak arşivlenmesi, bu arşivden gelen verilerin özetlenerek kolay ekranlarda yönetsel gücünüzü arttıracak şekilde raporlanması, sizin koordinasyon ve hareket alanınızı da genişleterek kolaylaştıracaktır.