Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:ALTAŞ GÜBRE

Altaş Gübre Madencilik Tarım İnşaat Emlak San. ve Dış Tic.Ldt. Şti. Merkezi İstanbul/Türkiye'de olup Tarım sektöründe'de faaliyet gösteren bir kuruluştur.

Firmamızın Faaliyetlerinde Gerek Ülkemizde gerekse dünyada tarım alanında meydana gelen değişim ve gelişmeleri yakından takip ederek, çiftçilerimizin emeklerinden yüksek verim ve kazanç elde etmelerini sağlamak bununla beraber sağlıklı ve kaliteli üretilmiş ürünlerle insanların sağlıklı beslenmeleri için kurulmuştur. Şirketimiz Türkiye ve dünyada organik tarım için gerekli olan organik gübre ticaretini kolaylaştırmayı amaç edinmiştir. Bayilikleri ile birlikte en kaliteli gübreyi en uygun fiyatlarla gerek Türkiyenin yedi bölgesinde gerekse dünyanın birçok ülkesinde ekmeğini topraktan kazanan çiftçilerimize ulaştırıp, toprağın verimini ve ürünün kalitesini arttıran ürünlerle sağlıklı toprak, sağlıklı beslenen bireyler ve sağlıklı bir dünya için çalışmaktadır.


PROJE DETAYLARI