Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:ALTAŞ MADEN

Altaş Gübre Madencilik Tarım İnşaat Emlak San.ve Dış.Tic.Ltd Şti. merkezi İstanbul /Türkiye olan Bazalt madeni ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluştur. Bazalt volkanik kaya kütlelerinden birisi olup çok sert bir kayaçtır. Sert ve dayanıklı bir taş olması nedeniyle geçmişten bu yana kaldırım taşı, köprü malzemesi gibi bir çok alanda kullanılmıştır. Altaş Ltd. Şti. bazalt ocaklarında çıkarılıp işlenmiş olan bloklar, doğal sütunlar, kesilmiş plaka taşları, parke taşları, agregolar, granüller, tozlar, shingle için renkli bazalt granülleri, gübreler ve toprak düzenleyicileri gibi geniş yelpazeli ürünlerin ülkemizin yedi bölgesinde ve dünyanın birçok ülkesinde ticaretini yapmak amacı ile kurulmuştur.


PROJE DETAYLARI