Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:Couvertpro

Our professional passion began in a small manufacturing shop and we continue our manufacturing operations in a 1000 m2 indoor area having the same passion today. COUVERTPRO aim to serve foreign markets in the world. ISO 9001:2015 quality assurance procedures. Through the production technics we have been continuously developing, we offer high-quality and reliable services to wide range of state institutions, airlines, restaurants, well-known hotels and private sector. COUVERTPRO Industry produces Stainless Steel Kitchenware, Cutlery, and Industrial Kitchen Equipments. Company also adds new product molds to its line of molds and improves its production quality day-by-day.


PROJE DETAYLARI