Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:EFOR STORE

Türkiye’nin dört bir yanında satışlarını gerçekleştiren Efor Optik; ülke genelinde 2500’ü aşkın noktada ürünleri satılmakta ,sahada aktif 11 satış personeliyle , üretim ve yönetim kadrosunda bulundurduğu toplamda 100 çalışanıyla hizmet vermektedir. Ülkemizin ihracat alanında da başarılı markaları arasında yer almayı başaran markamız, her yıl gittikçe genişleyen ihracat ağında Amerika , Avrupa ve Orta Doğu’ya kadar büyük bir coğrafyayı kapsayıp 26 farklı ülkeye ihracat yapmaktadır.


PROJE DETAYLARI