Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:Ema Psikoloji Danışmanlık Merkezi

UZMAN KLİNİK PSİKOLOG MÜBAREK AYDIN


Uzman klinik Psikolog Mübarek Aydın İzmir Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesinde lisans eğitimini tamamlamış ayrıca uzmanlığını Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans alanında tamamlamıştır. Mübarek Aydın danışanlarına hem kurucusu olduğu İstanbul EMA Psikoloji Danışmanlık Merkezinde hem de İzmir 'de hizmet vermektedir. Öğrenim hayatı boyunca NP İstanbul Beyin Hastanesinde çalışmalarını yürütmüştür. Bu süreçte Bağımlılık, Psikoz, Depresyon, Anksiyete, Travma ve Yas, Panik Bozukluk, Öfke Kontrolü, Davranış Bozukluğu, Borderline Kişilik Bozukluğu, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Cinsel Kimlik Bozukluğu, ilişki sonrası Depresyon gibi alanlarda çalışmalar yürütmüştür.


PROJE DETAYLARI