Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:Haliç Rehabilitasyon

Haliç özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi 2007 yılında Kurucumuz uzman çocuk fizyoterapisti ve Bobat terapisti Saliha Kubilay Baloğlu liderliğinde kurulmuştur.Başlarken , yeni bilgiler ve davranışlar kazandıkça sosyal hayata uyum sağlayabilen, kendi kendine yetebilen,çevresiyle barışık, geleceğe ümitle bakabilen sevgi dolu bireyler yetiştirmeyi hedefleyerek yola çıktık.

Haliç sahil yolunda 550 m2 alana kurulu 3 katlı müstakil ve modern binamızda deneyimli ve uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Kurumumuzda kanıtlanmış eğitim metotları ve son teknoloji ile tasarlanmış eğitim materyalleri ile en kaliteli özel eğitim ve rehabilitasyon hizmeti verilmektedir.

Merkezimizdeki tüm eğitim odalarında kamera sistemi mevcuttur. Çocuklarla çalışma yapılırken isteyen velilerimiz, yapılan çalışmaları izleyebilmektedir


PROJE DETAYLARI