Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:Kupon Projesi

Aus Marketingprovisionen werden Spenden!

Kaufst du über mitunssparen.com bei einem Partnershop ein, verdient mitunssparen.com eine Provision (Ø 6%). 90% davon kannst du spenden.

mitunssparen.com behält 10% der Provisionen ein, um die eigenen Kosten zu decken. Das Geld ist gut angelegt. Als gemeinnütziges Social Business haben wir uns dem Gemeinwohl verpflichtet. Sollten wir einmal Überschüsse erzielen, sind wir verpflichtet diese in gemeinnützige Projekte zu investieren.

Unterstütze Charities mit deinen Online-Einkäufen über mitunssparen.com!

  1. Einfach registrieren um Ihnen dann nach einlösen der Gutschein oder Einkäufen die Provision auf Ihr Charitykonto einbuchen zu können!
  2. Über mitunssparen.com einkaufen. Geh über mitunssparen.com zu einem von 500+ Partnershops und kaufe wie gewohnt ein
  3. 3.Abwarten & Kaffee trinken. Nach wenigen Tagen erhältst du eine Gutschrift auf deinem Charity-Konto
  4. Spenden smileyVerteile die Spende an eine Charity, die dir am heart liegt!


PROJE DETAYLARI

  • Proje: Kupon Projesi
  • Tarih: 01.01.2020
  • Teknoloji: Asp,net, Mssql, Html, Css, Jquery , Api servis
  • Siteyi Aç: https://mitunssparen.com/