Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:MERTSAV SAVUNMA SİSTEMLERİ

1994 yılında av tüfeği imalatı ile üretime başlayan MERTSAV, 1997 yılından sonra savunma sanayisine yönelerek çalışmalar yapmaya başlamış, güçlü tasarım ve mühendislik bilgisine sahip ekibiyle birlikte çok geçmeden büyük başarılara imza atmayı başarmıştır.

Savunma sanayisinde senelerdir faaliyet gösteren MERTSAV, güçlü Ar-Ge, tasarım ve mühendislik yeteneği, son teknoloji makine parkuru ve kalite ölçüm ekipmanları ile adından sık sık bahsettirmektedir. Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak; İstanbul Üretim Merkezi, İstanbul Ar-Ge Merkezi ve Kırıkkale Üretim Merkezi tesislerinde konusunda uzman çalışanları ile yaklaşık 8.000 m² kapalı alanda askeri ve sivil kullanıma yönelik hafif silahların imalatını yaparak yurt içi ve yurt dışı pazarlarına sunmaktadır.


PROJE DETAYLARI