Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:Mia Vip Tour ŞÖOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

2000 yılından bu yana farklı sektörlerde ticari varlığını sürdüren BY ŞAŞMAZ GİY. TUR. TAŞ. REHBERLİK HİZM. LTD ŞTİ 2012 Yılında Turizm sektörüne MIA VIP TOUR olarak adım atmıştır. O tarihten bu yana; turizm sektöründe bulunan Mia Vip Tour geniş araç filosu ve profesyonel kadrosu ile sektördeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırak sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Ulaştırma bakanlığı tarafından verilen D2 Yetki Belgesine ve Kültür Turizm Bakanlığı onayı dahilinde A Grubu Seyahat Acentası'dır.
( TURSAB BELGE NO:12605 MIAMIA TUR SEYAHAT ACENTASI )

Birçok turizm acentası ile şehrin önde gelen holding ve şirketlerine taşıma noktasında .çözüm ortağı olan MIA VIP TOUR; bir çok Bakanlığa da organizasyon konferans ve protokol işlerinde vip taşıma ve vip transfer hizmetleri sunmaya devam etmektedir. 

Gerek yönetim kadrosu gerekse saha çalışanı araç kaptanları ile müşteri memnuniyeti öncelikli hizmet sunma misyonu edinmiştir. Kalitesinden ve standartlarından asla ödün vermeden; tam zamanında, çözüm odaklı, müşterilerinin ne istediğini anlayan ve kusursuz hizmet vermeye çalışan bir anlayış içersinde faaliyetini sürdürmektedir. MIA VIP TOUR günümüzde geniş araç ve vip minibüs filosu ile; Havalimanı Transferi, organizasyon taşımacılığı, vip minibüs kiralama, şoförlü araç kiralama gibi alanlarda sektöründe öncü firmalar arasındadır.


PROJE DETAYLARI

  • Proje: Mia Vip Tour ŞÖOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA
  • Tarih: 01.10.2020
  • Teknoloji: Asp.net, Sql
  • Siteyi Aç: https://miaviptour.com/tr