Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:Oto Mercek - Oto Ekspertiz İstanbul

İkinci el araç alım satımında ne yazık ki yaşanan mağduriyetler aracın ufak miktarlar ödenerek yapılması gereken ekspertiz testlerinden kaçınılmasıyla ortaya çıkıyor. On binlerce lira para saydığınız aracın ufak miktarlarla ekspertizinden kaçılması da büyük mağduriyetlere yol açıyor. Artık Mobil oto ekspertiz hizmeti ile bu mağduriyetleri yaşamayacaksınız. Çünkü firmamız satın alacağınız veya baktırmak istediğiniz araçların uzakta olsa bile çalışanlarımızca ekspertiz raporlarını size sunacak. Servisle veya sanayiyle uğraşmak istemeyenler firmamızın mobil oto ekspertiz hizmetinden yararlanarak nerede olurlarsa olsunlar araçlarının durumları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilecekler.


PROJE DETAYLARI

  • Proje: Oto Mercek - Oto Ekspertiz İstanbul
  • Tarih: 01.01.2015
  • Teknoloji: Asp,net, Mssql, Html, Css, Jquery
  • Siteyi Aç: http://www.otomercek.com/