Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:Pholen

Pholen.com is online wholesale distributor for cell phone and tablet repair parts, accessories, and tools. We offer a large variety of high quality replacement parts and repair solutions for cellphone repair store owners as well as mobile technicians and hobbyists. From replacement touch screen glass for the Samsung Galaxy series smartphones to various flex cable for Motorola and Android phones, as well as the front and rear cameras for HTC devices to the digitizer LCD screen assemblies for the iPhone and speakers for iPad. We have everything you need to repair your gadget. We distinguish ourselves with our highly competitive prices and truly satisfying customer services representatives. We back all of our parts with a 60 day warranty against manufacturer defects and a hassle-free RMA process. So whether you need to purchase phone parts and screens for yourself or for your company, we are your one stop shop!


PROJE DETAYLARI