Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:Promar Mermer

PROMAR, 2005 YILINDA BIR ARAYA GELEN, MERMER IŞLEME KONUSUNDA 15 YILLIK UZMAN BIR KADRO ILE KURULDU. YANLARINDA GETIRDIKLERI TECRÜBE ILE PROFIL, TAŞ FAYANS VE MERMER MOZAIK ÜRÜNLERI KONULARINDA SEKTÖRÜNDE LIDER KURULUŞLARDAN BIRI HALINE GELDI. PROMAR, İSTANBUL'DA YILLIK 1500 M2 KAPALI VE TOPLAM 7500 M2 FABRIKA ALANINDA YILLIK 4.5 MILYON PROFIL VE 75.000 M2 KÜL ÜRETIM KAPASITESINE SAHIP ÜRETIMLERINI SÜRDÜRMEKTEDIR. ANA ÜRETIM MALZEMEMIZ, BILGI, DENEYIM VE TEKNIK KALITEDEKI DEĞER REHBERLIĞIMIZ ILE BIRLIKTE TRAVERTEN VE MERMER OLARAK BELIRLENMIŞTIR. PROMAR, BU ÜRETIM ALANINDA TÜRKIYE'DEKI DIĞER ŞIRKETLER ARASINDA LIDER KONUMDADIR.


PROJE DETAYLARI