Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:REGİNA

1999 yılında optik sektöründe hizmet vermeye başlayan Efor Optik bünyesinde bulunan Rejina, kadınların kendilerine uygun gözlük modelini bulup stillerini güçlendirmelerine katkıda bulunmak için kurulmuştur. Geniş gözlük modeli yelpazesiyle her kadının kendini daha güzel ve özel hissetmesini sağlayan markamız her geçen gün modayı takip ederek trendlerin yakalanıp dikkat çekici olmaya devam ediyor.


PROJE DETAYLARI