Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:TOPRAK AL

Şehrin stresi üzerimizde o kadar büyük bir baskı yaratmaya başladı ki son zamanlarda hepimiz bulunduğumuz ortamdan kaçıp gitmek, doğaya sığınmak ister olduk. Birçok kişinin kafasında şehirden kaçma fikri oluşurken bu fikri nerede ve nasıl hayata geçireceklerine dair birtakım sorular oluşmaya başladı. Doğayla buluşmanın asıl hayata dönüş olduğunu bilen Toprak Al ekibi de bu sorulara cevap verebilmek adına bir araya geldi.


PROJE DETAYLARI